Zestaw "therapeutic"


Nowy produkt

Pakiet trawy pszenicznej na miesiąc + wyciskarka Lexen Healthy Juicer

Dzienna porcja zdrowia to tylko 
5,89 zł

Kupując ten pakiet oszczędzasz 58,97 zł!

Więcej szczegółów

199 Przedmioty

359,99 PLN

Dodaj do listy życzeń

  • DOSTAWA OD 15.00PLN
  • ZAWSZE ŚWIEŻA DOSTAWA
  • WYSYŁKA EKSPRESOWA
Idealny zestaw na pierwszą kurację. W skład zestawu wchodzi wyciskarka Lexen Healthy Juicerpakiet trawy pszenicznej na miesiąc.

Pakiet na miesiąc (4 tygodnie) zawiera cztery worki trawy pszenicznej, które są wysyłane do klienta w tygodniowych odstępach. Dzięki temu otrzymują Państwo zawsze świeżą trawę o najwyższej aktywności składników odżywczych.

Jeden worek produktu (450 gramów), zawiera wystarczającą ilość trawy pszenicznej aby przygotować 7 porcji (50 ml), po jednej na każdy dzień tygodnia. Termin przydatności do spożycia wynosi około ośmiu dni i tylko w tym czasie produkt wykazuje się najwyższą aktywnością składników odżywczych.

Po wyjęciu trawy z paczki, aby zapewnić jej świeżość, należy umieścić ją w lodówce o niskiej temperaturze (granice 0°C). Przed wyciśnięciem trawę należy płukać.

W cenę pakietu nie jest wliczona wysyłka. W każdej paczce znajdują się specjalne wkłady, które chłodzą produkt podczas transportu.

Wysyłka trawy pszenicznej realizowana jest raz w tygodniu, w środy. Ze względu na charakter produktu, termin wysyłki może przedłużyć się do 14 dni, o czym klient zostanie uprzednio poinformowany.

Lexen Healthy Juicer to ręczna wyciskarka, przeznaczona do wyciskania nie tylko trawy pszenicznej, ale również innych warzyw liściastych. Wyciskarka jest prosta w obsłudze, ponieważ nie posiada wielu elementów. Istnieją dwie możliwości montażu: za pomocą przyssawki lub metalowego uchwytu. Dzięki temu może być ona używana w dowolnym miejscu, wystarczy tylko fragment blatu.

Wyciskanie soku odbywa się poprzez miażdżenie surowca. Co ważne, podczas wyciskania nie wytwarza się wysoka temperatura, dzięki temu sok zachowuje cenne wartości odżywcze.

Niewątpliwą zaletą Lexen Healthy Juicer jest łatwość jej czyszczenia. Niepotrzebne są specjalne narzędzia do mycia, wystarczy tylko ciepła woda i odrobina detergentu.

Lexen Healthy Juicer wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Części urządzenia są wykonane z wytrzymałego poliwęglanu. Ponadto niektóre elementy są zakończone nakładką ze stali nierdzewnej.  To niewielkie urządzenie jest właściwie niezniszczalne

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw "therapeutic"

Zestaw "therapeutic"

Pakiet trawy pszenicznej na miesiąc + wyciskarka Lexen Healthy Juicer

Dzienna porcja zdrowia to tylko 
5,89 zł

Kupując ten pakiet oszczędzasz 58,97 zł!