Pakiet Startowy "Hello"


Nowy produkt

Trawa pszeniczna + wyciskarka Lexen Healthy Juicer

Kupując w zestawie oszczędzasz 11 zł!

Więcej szczegółów

995 Przedmioty

239,99 PLN

Dodaj do listy życzeń

  • DOSTAWA OD 15.00PLN
  • ZAWSZE ŚWIEŻA DOSTAWA
  • WYSYŁKA EKSPRESOWA
Idealny zestaw startowy. W skład zestawu wchodzi wyciskarka Lexen Healthy Juicer i worek trawy pszenicznej.

Jeden worek produktu (450 gramów), zawiera wystarczającą ilość trawy pszenicznej aby przygotować 7 porcji (50 ml), po jednej na każdy dzień tygodnia. Termin przydatności do spożycia wynosi około ośmiu dni i tylko w tym czasie produkt wykazuje się najwyższą aktywnością składników odżywczych.

W każdej paczce znajdują się specjalne wkłady, które chłodzą produkt podczas transportu.

Po wyjęciu trawy z paczki, aby zapewnić jej świeżość, należy umieścić ją w lodówce o niskiej temperaturze (granice 0°C).

Przed wyciśnięciem trawę należy płukać.

Lexen Healthy Juicer to ręczna wyciskarka, przeznaczona do wyciskania nie tylko trawy pszenicznej, ale również innych warzyw liściastych. Wyciskarka jest prosta w obsłudze, ponieważ nie posiada wielu elementów. Istnieją dwie możliwości montażu: za pomocą przyssawki lub metalowego uchwytu. Dzięki temu może być ona używana w dowolnym miejscu, wystarczy tylko fragment blatu.

Wyciskanie soku odbywa się poprzez miażdżenie surowca. Co ważne, podczas wyciskania nie wytwarza się wysoka temperatura, dzięki temu sok zachowuje cenne wartości odżywcze.

Niewątpliwą zaletą Lexen Healthy Juicer jest łatwość jej czyszczenia. Niepotrzebne są specjalne narzędzia do mycia, wystarczy tylko ciepła woda i odrobina detergentu.

Lexen Healthy Juicer wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Części urządzenia są wykonane z wytrzymałego poliwęglanu. Ponadto niektóre elementy są zakończone nakładką ze stali nierdzewnej.  To niewielkie urządzenie jest właściwie niezniszczalne

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pakiet Startowy "Hello"

Pakiet Startowy "Hello"

Trawa pszeniczna + wyciskarka Lexen Healthy Juicer

Kupując w zestawie oszczędzasz 11 zł!