O nas

Od 2010 roku rozwijamy naszą pasję i pogłębiamy wiedzę na temat zdrowia, odżywiania i naturalnych metod leczniczych. W 2012 roku uczestniczyliśmy w Ann Wigmore Living Foods Conference w Wilnie na Litwie, gdzie poznaliśmy wiele światowych autorytetów z dziedziny naturalnego stylu życia, w tym Caryn Celebrese, gwiazdę w świecie raw food. Na tej konferencji poznaliśmy również dyrektorów najsłynniejszego na świecie ośrodka medycyny holistycznej ­Hippocratese Health Institute , Dr Briana Clementa i jego żonę inne Marię Clement (http://hippocratesinst.org/).

W prywatnej rozmowie dowiedzieliśmy się, że podstawą terapii stosowanej w tym ośrodku jest świeżo wyciśnięty sok z trawy pszenicznej. Od tamtego czasu zaczęliśmy eksperymentować z hodowlą trawy na skalę mikro w Polskich warunkach, według wytycznych otrzymanych na konferencji. W 2015 roku otworzyliśmy w pełni profesjonalną hodowlę najwyższej jakości trawy pszenicznej na sok, którą możecie nabyć online, a także wypić w barach z sokami na terenie kraju.

Szukajcie Państwo miejsc z certyfikatem Living Foods Polska a będziecie mieli pewność, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości!


   
Dr Briana Clement i Maria Clement                                                     Caryn Celebrese

 Zaliavalgiai 010.JPG 
Victoria Boutenko                                                                             Viktoras Kulvinskas